W dzisiejszych czasach, które są tak bardzo zaawansowane technicznie, tak bardzo ucyfrowione, jest wciąż wielu producentów, którzy chcą nas zachwycić czystym dźwiękiem z nieskomplikowanych urządzeń realizujących filozofię „im prościej tym lepiej”. Urządzenia z tych wytwórni nie mają błyskających informacjami wyświetlaczy, kręcących się w nieskończoność gałek potencjometrów, czy powalających tysiącem guzików przerośniętych obudów – to klasyki gatunku! Stereofonia w najczystszej formie.

IMG_0286

Wielu naszych Klientów marzy o takich właśnie rozwiązaniach. Aby spędzić skrawki wolnego czasu chcą usiąść wygodnie w fotelu, otworzyć pudełko z nową płytą CD i sącząc niewielkimi łykami kieliszek dobrego wina rozpłynąć się w naturalnych dźwiękach dobiegających z dyskretnych głośników. W takich systemach minimalizm obsługi to wręcz normalność.

ROTEL_06_CM1

Realizując projekty dla takich właśnie Klientów sięgamy po urządzenia marki MOON, ROTEL czy NAIM, uzupełniamy je kolumnami BOWERS & WILKINS, VIENNA ACOUSTICS czy ELAC i dzięki temu pozwalamy doświadczyć tego ulotnego piękna jakim jest muzyka w czystej i niczym nieskrępowanej formie. Jeśli potrzeby naszych Klientów sięgają dalej idziemy za nimi. W naszych dokonaniach są również bardziej zaawansowane realizacje wykorzystujące inne czołowe marki świata audio.

cd5si-nait5i_1_med

Pewna duńska firma będąca od lat prekursorem absolutnego minimalizmu w tej dziedzinie jeśli chodzi o design i pełna energii jeśli chodzi o projekt elektroniki powiedziała kiedyś w jednym ze swoich głównych haseł reklamowych, że „szkoda życia na nudne stereo” i całkowicie się z Nią zgadzamy!